Zdrowie i Uroda

Pierwszym krokiem do utrwalenia makijażu jest wiedza o tym, co robisz. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja twarz pozostanie nieskazitelna przez cały dzień, zacznij od tych wskazówek.

 

Używaj podkładu. Podkład to ratunek, jeśli chodzi o utrzymanie podkładu i innych produktów na swoim miejscu. Dzięki niemu makijaż nie rozmazuje się i nie blaknie w ciągu dnia, a także dłużej się utrzymuje. Ponadto wyrównuje koloryt skóry, dzięki czemu wszelkie niedoskonałości są mniej widoczne.

 

Znajdź odpowiedni dla siebie odcień. Znalezienie odpowiedniego odcienia podkładu może być trudne, ale po wypróbowaniu różnych kolorów na swojej twarzy, powinnaś być w stanie znaleźć taki, który będzie idealnie pasował. Użyj kilku różnych odcieni podkładu na linii szczęki i pod oczami; pomoże ci to ustalić, który z nich wygląda na tobie najlepiej (lub czy potrzebujesz więcej niż jednego).

Upewnij się, że wszystko jest dobrze wymieszane. Nawet jeśli masz dokładnie dopasowany odcień skóry i wszystko inne w Twoim podkładzie wygląda idealnie, jeśli są jakieś smugi lub linie, w których podkład nie łączy się dobrze z resztą twarzy, ludzie to zauważą! Upewnij się, że wszystko jest dobrze wymieszane, używając pędzla lub gąbki – w zależności od tego, który z nich najlepiej sprawdza się przy danym rodzaju makijażu. Zapraszamy na portal creastyle.pl.