Firmy

Salon fryzjerski to biznes, który świadczy usługi dla włosów i skóry głowy. Może oferować dodatkowe usługi kosmetyczne, takie jak manicure i pedicure, nakładanie makijażu, opalanie, a nawet masaż. Personel salonu fryzjerskiego będzie składał się z fryzjerów, barberów i kosmetologów.

 

W każdym salonie fryzjerskim niezbędne jest następujące wyposażenie:

 

  1. Misa na szampon lub zlew ze wbudowanym spryskiwaczem.
  2. Duże lustro, które można regulować pod względem wysokości i kąta, tak aby stylista mógł widzieć głowę każdego klienta podczas mycia.
  3. Małe ręczne lusterko do użytku podczas strzyżenia, aby fryzjer mógł patrzeć na tył głowy klienta podczas strzyżenia z przodu głowy, bez konieczności odwracania lub przestawiania głowy klienta w różne pozycje podczas każdego strzyżenia.

Suszarka (elektryczna lub gazowa) do suszenia mokrych włosów po umyciu ich szamponem lub odżywką przy umywalce, lub pod prysznicem. Urządzenia te są zwykle wyposażone w kilka przystawek, w tym okrągłe szczotki, płaskie szczotki, dyfuzory, które dołącza się do głowicy suszarki, aby wytworzyć łagodniejszy przepływ powietrza (podobny do tego, jaki ma wentylator). Wpadnij na clothy.pl.