Firmy

Jeśli prowadzisz małą firmę lub jesteś konsumentem wysyłającym coś, prawdopodobnie zostałeś zapytany, czy chcesz, aby to było zapakowane w prezent, lub czy chcesz ubezpieczenie i nie miałeś pojęcia, co powiedzieć. Postaram się wyjaśnić, jak można używać ekologicznych opakowań wysyłkowych i nadal bezpiecznie dostarczać przedmioty tam, dokąd zmierzają. Zapraszamy na branżowy portal manux.pl.

Ekologiczne opakowania wysyłkowe

 

Ta sekcja to w zasadzie lista rzeczy, które mogą być używane jako ekologiczne opakowania wysyłkowe. Niektóre z nich mogą wydawać się bardzo oczywiste, ale chciałam zebrać je wszystkie w jednym miejscu, aby mieć do nich łatwy dostęp!

  • Recyklingowana papierowa folia bąbelkowa, dostępna na Amazon -Torby na zamrażarkę (najpierw zawiń przedmioty w gazetę) -Wełniane skarpety zimowe (wypełnij małymi przedmiotami) -Granola lub pudełka po płatkach śniadaniowych, z klapami pudełka zaklejonymi taśmą -Plastikowe pojemniki do przechowywania (usuń pokrywy, zaklej taśmą)
  • Brązowe torby papierowe – dostępne w każdym sklepie spożywczym. Są świetne, jeśli wysyłasz tylko kilka małych przedmiotów (jak na zdjęciu powyżej). Wystarczy zakleić torbę taśmą pakową lub taśmą do pakowania prezentów. Jeśli wysyłany przedmiot ma dziwny kształt, wytnij otwór w górnej części torby. Torby te mogą być również używane jako torby na prezenty “wielokrotnego użytku”!