Zdrowie i Uroda

Konsultacje dietetyczne online to nowoczesna alternatywa dla spotkań z dietetykiem w gabinecie. Jak wygląda takie spotkanie? 

 

Przed konsultacją 

 

Jeszcze przed umówionym spotkaniem online dietetyk może poprosić Cię o wypełnienie kwestionariusza zawierającego podstawowe pytania o Twoje dane, ewentualne choroby, zażywane leki, preferencje i wykluczenia dietetyczne, alergie itd. Informacje uzyskane w ankiecie usprawnią przebieg spotkania internetowego.

 

W trakcie konsultacji

 

Konsultacje online zwykle prowadzone są za pośrednictwem komunikatora internetowego (np. Skype’a). Spotkanie przebiega podobnie jak wizyta w gabinecie. Różnicą jest brak analizy składu ciała. 

 

Dietetyk podczas spotkania online:

  • przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, który potwierdzi i uzupełni dane z kwestionariusza,
  • przeanalizuje Twoje wyniki badań i w razie potrzeby zaproponuje dalszą diagnostykę,
  • udzieli wskazówek dotyczących racjonalnego odżywiania i zaproponuje suplementację (jeśli jest potrzebna).

 

Po konsultacji 

 

Po konsultacji dietetyk przygotuje jadłospis dopasowany do Twoich preferencji i celu, jaki chcesz osiągnąć. Na rozpiskę dietetyczną zwykle trzeba czekać kilka dni. 

 

Współpraca z dietetykiem online nie kończy się na pierwszej konsultacji. Przez cały okres stosowania diety możesz liczyć na wsparcie specjalisty. 

 

Profesjonalne konsultacje dietetyczne online to propozycja Agnieszki Urbaniak. Specjalistka pokaże Ci, jak jeść zdrowo i smacznie! Udzieli Ci praktycznych wskazówek dotyczących racjonalnej diety i pomoże osiągnąć cel, jaki sobie wyznaczyłeś.