Zdrowie i Uroda

Po co chodzić? A co z deszczem, śniegiem, śniegiem i ciemnością zimy? A co z upałem, wilgocią i insektami lata? Nie ma sposobu, aby uniknąć tych rzeczy, ale dlaczego pozwolić im powstrzymać cię od chodzenia? Sprawdź: feedfit.pl.

 

Autor John Green powiedział kiedyś, że chciałby być profesjonalnym pisarzem, gdyby nie jego strach przed ciemnością. Ale zastanawiam się, czy ten człowiek, który napisał The Fault in Our Stars, kiedykolwiek zatrzymał się, aby pomyśleć o tym, jak wielu ludzi boi się ciemności, ponieważ nie mogą zobaczyć, dokąd idą. Chciałbym rzucić mu wyzwanie, by wyszedł na zewnątrz i przeszedł się po ciemku. Byłoby to doświadczenie otwierające oczy, bo choć może się to nie wydawać w większości dni, jest mnóstwo miejsc w nocy, gdzie faktycznie można zobaczyć swoje stopy poruszające się w przestrzeni pod własną parą.

 

Od lat przemierzam nocą na piechotę kilka dość podejrzanych dzielnic i mogę powiedzieć, że nocą moje miasto naprawdę ożywa. Chodniki stają się mniej zatłoczone, więc mam więcej miejsca do poruszania się; łatwiej jest znaleźć miejsca parkingowe; i jest mniej kierowców wokół, co oznacza mniej rozproszeń. Kiedy wychodzę w nocy na piechotę, czuję się połączony z moją społecznością w inny sposób niż w ciągu dnia.