Dom

Czy jesteś pełnoprawnym minimalistą, czy po prostu starasz się zachować czystość, przejrzystość i lekkość w swoim domu, nie ma potrzeby, aby czuć się jak w swoim salonie. W rzeczywistości, jest to dość łatwe, aby utrzymać go bez bałaganu, z odrobiną kreatywności.

Oto kilka pomysłów na minimalistyczne dekoracje do salonu:

-Zamiast stolika kawowego, spróbuj umieścić kilka książek na półce, która siedzi wystarczająco nisko, aby trzymać przekąski i napoje. Książki mogą być również używane do wypełnienia pustych ścian i dodać miły osobisty akcent.

-Używaj zdjęć jako dekoracji ściennej zamiast obrazów lub rzeźb. Zdjęcia są łatwiejsze do wymiany, jeśli są uszkodzone lub zmienisz zdanie na temat tego, co chcesz na ścianie. Dodatkowo, mogą być drukowane tanio w wielu sklepach.

-Kup dwie identyczne lampy zamiast jednej unikalnej, którą kochasz, której jednak nikt inny nie chciałby mieć w swoim domu.

-Przejść bez sztuki! Sztuka jest świetna i może naprawdę zespolić pokój razem, ale jeśli starasz się, aby twój dom był bardziej minimalistyczny, może warto wyeliminować sztukę całkowicie, dopóki naprawdę nie wypełnisz reszty przestrzeni innymi rzeczami, które sprawiają, że będziesz szczęśliwy.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://domzobrazka.pl/ .