Rozrywka

Myślę, że powinieneś zachęcać swoje dziecko do aktywności fizycznej. Jest wiele korzyści z bycia aktywnym i wbrew temu, co być może słyszeliście, istnieje wiele sportów, które nie wymagają dużego kontaktu fizycznego.

 

Na przykład istnieje wiele sportów, w których dzieci mogą rywalizować ze sobą bez kontaktu fizycznego. Na przykład tenis jest wspaniałym sportem dla dzieci, ponieważ konkurują one z piłką i sobą. Nie muszą się martwić, że zranią przeciwnika lub zostaną uderzone przez obiekt.

 

Sport idealny dla dzieci

Innym wspaniałym sportem, który nie wymaga dużego kontaktu jest golf. Golf to świetny sport dla dzieci, ponieważ mogą grać same lub z przyjaciółmi i członkami rodziny i jest to świetny sposób, aby uzyskać świeże powietrze podczas zabawy na świeżym powietrzu na polu!

 

Słyszałam również, że niektórzy rodzice zniechęcają swoje dzieci do uprawiania sportu, ponieważ nie chcą, aby ich pociechy doznały urazu lub kontuzji podczas ćwiczeń lub zawodów, ale tak nie musi być! Istnieje wiele sposobów, aby dzieci pozostały bezpieczne podczas uczestnictwa w sporcie w tych dniach, w tym noszenia sprzętu ochronnego, takich jak kaski i ochraniacze podczas gry w piłkę nożną lub piłkę nożną, a nawet po prostu grając w tenisa w swoim podwórku zamiast na korcie, gdzie może być innych graczy biegających wokół, którzy mogą potencjalnie zderzyć się z synem / córką.