Dom

Bramy automatyczne kojarzone są z nowoczesnymi rozwiązaniami i komfortem. Automatyka do bram cieszy się dużym zainteresowaniem. Kupić można napędy automatyczne do bramy skrzydłowej ale także i do bramy przesuwnej. Najlepszym rozwiązaniem jest kupno automatyki w zestawie razem z bramą, wtedy jest pewność, że dany napęd jest optymalny dla takiej bramy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby dokupić zestaw napędu automatycznego do bramy już zamontowanej.

Ile to może kosztować?

Automatyka do bram skrzydłowych i do bram przesuwnych nie muszą być wydatkiem bardzo dużym. Te najtańsze zestawy można już nabyć od kwoty 600 złotych. Napędy lepsze i te najlepsze to wydatek rzędu dwóch tysięcy złotych lub więcej. Wszystkie te zestawy sterowników i napędów automatycznych montować można w bramach zarówno dwuskrzydłowych lub też w bramach przesuwnych.

Oferta handlowa

Oferta handlowa producentów automatyki do bram jest bardzo duża. Wybór jest niezwykle różnorodny. Zestawy automatyczne do bram skrzydłowych i przesuwnych mogą mieć coraz to nowsze i lepsze rozwiązania oraz zastosowania. Dodatkowymi opcjami mogą być piloty, akumulator, który zapewni pracę nawet podczas przerwy w dostawie prądu. Zapewnia to bardzo bezpieczne rozwiązanie i wygodne. Dodatkowe wyposażenie w automatyce do bram przesuwnych to fotokomórka. Kolejną nowoczesną i komfortową opcją jest także czytnik linii papilarnych ale także i sterownik kodowy. Aby wybrać najlepszą automatykę, należy określić budżet jaki ma być przeznaczony na ten cel.