Zycie i Styl

Najgorętsze kolory na lato to różowy, pomarańczowy i żółty – a konkretnie “gorące” wersje tych kolorów. Gorący kolor to taki, który zawiera równą ilość niebieskiego i czerwonego w swoim odcieniu; to zapewnia jasny, ale nie ostry, odcień. Na przeciwległym końcu spektrum, chłodne kolory zawierają większą ilość zielonego lub niebieskiego niż czerwonego; te odcienie uzupełniają się dobrze, ponieważ są podobne do siebie w tonie.

Ten trend jest prawdopodobnie spowodowany faktem, że jest lato – ludzie chcą czuć się energiczni i podekscytowani swoim otoczeniem. Gorące kolory, takie jak różowy, pomarańczowy i żółty, wprowadzają do naszych szaf poczucie radości (nie wspominając o ich zdolności do blokowania słońca). Wnoszą one swoją własną energię i mogą sprawić, że Twoja skóra będzie wyglądać bardziej żywiołowo. Niektóre zabawne stroje, które możesz stworzyć z myślą o tym, obejmują:

Ale nie ograniczaj się tylko do solidnych ubrań! Możesz uzyskać równie wiele z wzorów i nadruków. Zwróć tylko uwagę na pewne kolory:

Jeśli chciałabyś wypróbować kilka różnych kombinacji z wykorzystaniem tych modnych kolorów na lato, zajrzyj do naszego działu Sklep po trochę inspiracji! Więcej na stornie: interiornews.pl