Aktualności

Źródło: https://www.tropokolagen.pl/

Działanie preparatów na poziomie tkankowym

Włókna kolagenowe tworzą strukturę tkanek, i to właśnie na tym poziomie można zaobserwować wpływ tropokolagenu. Odpowiedni typ gotowego preparatu zawiera również substancje pomocnicze, wspierające procesy regeneracyjne. Prawidłowo wykonany zabieg iniekcji doprowadza do wbudowywania drobnych cząsteczek substancji w biorusztowanie włókien kolagenowych. Jeżeli naturalna synteza włókien jest w jakiś sposób zaburzona, na tym etapie może odzyskać przewagę nad procesem degradacji. Obecne w preparatach proponowanych przez nas witaminy oraz bioflawonoidy zwiększają metabolizm komórkowy, co ma bezpośrednie przełożenie na lepszą regenerację.

Wykorzystanie tropokolagenu w zabiegach medycznych. Skuteczność i aspekt cenowy

Profesjonalne zabiegi medyczne w wielu dziedzinach mogą z powodzeniem uwzględniać działanie tropokolagenu. Substancja wykazuje wysoką skuteczność, a cena gotowych preparatów, które ją zawierają, nie jest wyższa niż cena produktów o podobnym przeznaczeniu. Proponowane przez nas Collagen Medical Devices, dostępne w sterylnych fiolkach, są od razu gotowe do użytku, nie wymagają wcześniejszego rozpuszczania czy innej formy przygotowania. Dzięki temu, wykonywanie zabiegów jest zdecydowanie wygodniejsze i mniej czasochłonne. Kolagenowe preparaty GUNA sklasyfikowane zostały jako wyroby medyczne klasy III, które poddawane są wysoce restrykcyjnym procedurom oceniającym ich zgodność z wymogami zapewniającymi bezpieczne stosowanie.

Dotychczasowe implementacje w medycynie bólu

Zewnętrzne wsparcie regeneracji tkanek zawierających kolagen od dawna znajduje zastosowanie w medycynie bólu. W dziedzinach takich jak ortopedia, reumatologia, neurologia, anestezjologia czy chirurgia, stosowane są iniekcje kolagenu, które pokazują realną skuteczność tej terapii. Nasza firma stale rozwija swój zakres działania, prowadząc badania i obserwacje oraz dzieląc się doświadczeniami podczas konferencji, warsztatów i innych form spotkań z lekarzami.